+386 51 868 868  |  podpora@borzaposla.si
Delujoče podjetje
ID: 12749

PRODANO – Posel prodaje, montaže in servisiranja filtrirnih naprav za čiščenje pitne vode

Natisni oglas
  • Cena PRODANO
  • Dejavnost Storitve
  • Lokacija Slovenija/ Osrednja Slovenija
  • Ustanovljeno 2000
  • Zaposleni Samozaposlen
  • Razlog za prodajo Upokojitev lastnika
  • Prihodki /
  • Denarni tok /
  • Nepremičnina Ni predmet prodaje
  • Oprema, inventar Vključeno v ceno
  • Zaloge Cca 2.000 EUR
  • Uvajanje in podpora Prodajalec nudi uvajanje in podporo

Predstavljamo vam priložnost za prevzem posla prodaje, montaže in servisiranja filtrirnih naprav za čiščenje vode z 20 letno tradicijo in rednimi strankami.

Podjetnik največji del prihodkov ustvarja s periodičnimi pregledi in vzdrževanjem, del prihodkov pa predstavlja tudi prodaja in montaža novih sistemov, predvsem na podlagi priporočila obstoječih strank. Stranke so večinoma posamezniki in podjetja iz okolice Ljubljane, ki jim je pomembna kakovost pitne vode. Večji del prihodkov in strank je stalnih, saj podjetnik večino prihodkov utvari prav s periodičnimi pregledi in servisi.

Lastnik sam skrbi za vodenje evidence rednih servisov pri strankah in redno komunikacijo s strankami, njegov delovnik je prilagodljiv in ni vezan na odpiralni čas, za izvedbo aktivnosti na terenu skrbi sam. Za trenutni obseg prihodkov lastnik porabi cca 4 ure na dan.

Večji del posla se opravlja na terenu, za administracijo in skladiščenje je dovolj manjša domača pisarna.

Podjetnik zadnja leta ni aktiven pri promociji, posel tako deluje zgolj na inerciji, dodatne prodajne aktivnosti bi po besedah podjetnika zagotovo pripomogle k povečanju baze strank in posledično tudi povečanju prihodkov in zaslužka.

Prevzem posla predstavlja lepo osnovo za samozaposlitev z možnostjo nadaljne širitve poslovanja.

Zakaj je prevzem obravnavanega posla dobra poslovna priložnost?

  • Redne stranke
  • Dolgoletna tradicija
  • Perspektivna panoga

Razlog za prodajo

Lastnik posel prodaja zaradi upokojitve.

Cena za prevzem posla znaša 19.500 EUR. Cena vključuje prenos znanja in strank. Zaloge niso vključene v ceno.

*Denarni tok = denarni tok iz poslovanja povečan za stroške, ki v naravi predstavljajo izplačila lastniku. Bolj podrobno o metodologiji izračuna denarnega toka in vrednotenja si lahko preberete tukaj.

Choose Page Layout
Header Position
Submenu Style